fbpx

Okresowy przegląd samochodu

Z nami dowiesz się wszystkiego na temat swojego auta!

Przegląd Twojego samochodu za jedyne 59,00 zł!

Przegląd okresowy to sprawdzenie samochodu przed lub po wymagających sezonie — wymagającym pod względem pogody lub znacznego przebiegu. Wykonywany jest przez doświadczonego mechanika warsztatu LCL Car Service, który ma za zadanie ustalić aktualny stan Twojego pojazdu oraz określić czy możesz wybrać się na Twoje wymarzone wakacje bez obawy o awaryjność samochodu.

Zanim wyruszysz w podróż, sprawdź stan swojego auta. To ważne!

Te wakacje będą inne niż wszystkie i w szczególny sposób trzeba się do nich przygotować. Jeśli zdecydujesz się podróżować samochodem, sprawne auto będzie Ci niezbędne.

Zakładając, że nasz samochód jest całkowicie sprawny, i tak przed wyjazdem na wakacje należy mu się przynajmniej podstawowy, szybki przegląd. Olej, powietrze, płyny – to podstawa. Sprawdzenie tych rzeczy zajmie naszym pracownikom tylko kilkanaście minut. Gdyby jakiś problem z samochodem pojawił się w trasie, gdy jesteśmy z rodziną kilkaset kilometrów od domu… wtedy dopiero można mówić o stracie czasu! 

Zadbany samochód to gwarancja bezpiecznej podróży i bezstresowej mobilności.

Co zostanie sprawdzone w Twoim pojeździe:

Przegląd nie obejmuje wymiany części, tylko raport o stanie samochodu. Klient nie ma obowiązku zamawiania naprawy czy wymiany żadnych elementów w wyniku przeglądu.
Wnętrze samochodu podczas przeglądu

Dlaczego warto sprawdzić samochód w LCL Car Service?

Zainteresowany sprawdzeniem swojego samochodu?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy.