O nas

LCL Car Service — Kompleksowe usługi motoryzacyjne

Specjaliści w branży motoryzacyjnej

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych pracowników — do wykonania napraw samochodów używają oni wyłącznie nowoczesnego sprzętu, którym dysponuje nasz serwis samochodowy.

Mechanika pojazdowa w naszym warsztacie oferowana jest w jasnych i klarownych cenach. Po diagnostyce i określeniu problemu cena, którą podamy, nie wzrasta po wykonaniu usługi. U nas Klient jest pewny, że odbierając auto, nie zostanie niemile zaskoczony. Każdy nasz mechanik to polecany specjalista z miasta Zielona Góra, stale podnoszący swoje kwalifikacje, dzięki czemu szybko wprowadzamy wszelkie innowacje. Dokładamy także wszelkich starań, żeby problemy związane z pojazdami naszych Klientów rozwiązywane były przy pomocy najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Takie podejście pozwala na dokonywanie kompleksowych remontów w relatywnie krótkim czasie, zachowując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.

Pracownik branży motoryzacyjnej czyszczący narzędzie warsztatowe

Nowoczesny sprzęt oraz urządzenia

Diagnostyka samochodowa odbywa się, między innymi, za pomocą specjalistycznego sprzętu elektronicznego. Przy ustawianiu zbieżności kół korzystamy z maszyny Pro Geo 3D. Aktualnie bardzo niewielu mechaników dysponuje tak nowoczesnym sprzętem.

Dogodna lokalizacja

Nasz serwis na obrzeżach miasta Zielona Góra to miejsce powszechnie znane, polecane przez Klientów od wielu lat. Można zajrzeć do nas i zlecić nam przegląd auta, serwis klimatyzacji i wiele innych zadań.

Profesjonalna obsługa

Lata doświadczenia w branży, wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalny sprzęt, sprawiają, że wszystkie nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie.

Usługa wyważania kół w serwisie samochodowym

Co wyróżnia LCL CAR SERVICE?

Świadczymy profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej w jednym miejscu:

Mechanika pojazdowa i wulkanizacja

Nasza firma oferuje właścicielom samochodów szeroki zakres usług w jednym miejscu. Nasze działania to między innymi wulkanizacja oraz wymiana kół bądź opon, ale także kompletna pomoc w zakresie mechaniki pojazdów. Klienci przyjeżdżają do nas, na obrzeża miasta Zielona Góra, zawsze wtedy, gdy potrzebują szybkiej pomocy oraz profesjonalnego wsparcia. Zdobywamy zaufanie naszych klientów, dlatego sporą część z nich znamy od lat i doskonale rozumiemy ich potrzeby. Dbamy o samochody osobowe oraz ciężarowe. Do LCL Car Service trafiają ludzie, którym zależy na szybkiej naprawie pojazdów, na zapewnieniu bardzo profesjonalnej obsługi.

Zatrudniamy doskonałych fachowców, którzy zadbają o każdy samochód. Mechanicy z naszego warsztatu mają szerokie doświadczenie oraz wiedzę, co przekłada się na usługi najlepszej jakości. 

Interesują Cię nasze usługi?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz umówimy wizytę w serwisie.