Warsztat samochodów osobowych

Serwis samochodów osobowych z doświadczeniem

Naprawiamy samochody osobowe

Już od ponad dziesięciu lat świadczymy profesjonalne usługi z zakresu mechaniki samochodowej. W naszym LCL Car Service  jakość świadczonych usług zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, dostosowana do potrzeb naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by każda osoba przekraczająca progi naszego serwisu, była maksymalnie usatysfakcjonowana.  

Otwarta komora silnika

Diagnostyka komputerowa​

U nas wykonasz pełną diagnostykę pojazdu, w tym oczywiście diagnostykę komputerową. Dysponujemy nowoczesnym komputerem diagnostycznym.

Nowoczesny sprzęt

Jako, iż odpowiednie i nowoczesne narzędzia umożliwiają maksymalny profesjonalizm usług wykonywanych w warsztacie, stawiamy na sprzęt najlepszej jakości, by móc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług.

Wyszkoleni mechanicy

Nasi ludzie pracują w tym zawodzie bardzo wiele lat i ciągle jest on dla nich pasją… Również pasją do nauki nowych rzeczy, bo motoryzacja ciągle się rozwija.

Maszyna do geometrii kół w serwisie samochodowym

Dlaczego warto skorzystać z naszego warsztatu samochodowego?

Kompleksowa oraz profesjonalna obsługa Twojego pojazdu w jednym miejscu:

Warsztat samochodowy w Zielonej Górze

Mechanika pojazdowa w naszym warsztacie oferowana jest w jasnych i klarownych cenach. Po diagnostyce i określeniu problemu cena, którą podamy, nie wzrasta po wykonaniu usługi. U nas Klient jest pewny, że odbierając auto, nie zostanie niemile zaskoczony. Każdy nasz mechanik to polecany specjalista z miasta Zielona Góra, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, dzięki czemu szybko jesteśmy w stanie wprowadzać innowacje.

Dokładamy także wszelkich starań, żeby problemy związane z pojazdami naszych klientów rozwiązywane były przy pomocy najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Takie podejście pozwala na dokonywanie kompleksowych remontów w relatywnie krótkim czasie, zachowując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.

Interesuje Cię naprawa samochodu osobowego?

Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!